Author: e***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it, it's absolutely gorgeous
Color: Mauve Purple
Price: 170kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 87 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb260414164100487396656 |
Author: e***3
Date:
Review: I love it, it's absolutely gorgeous
Color: Mauve Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.